بوتاکس

بوتاکس چیست؟

سم بوتولینوم یا نوروتوکسین بوتولینوم (که معمولا بوتاکس نامیده می شود)، یک پروتئین عصبی بسیار قوی است که توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینوم و گونه های مرتبط آن تولید می شود. از آزاد شدن انتقال دهنده عصبی استیل کولین از انتهای آکسون در محل اتصال عصبی عضلانی جلوگیری می کند و در نتیجه باعث فلج عضلات می شود. این سم همان سم عامل بیماری بوتولیسم است. این سم همچنین به صورت تجاری برای اهداف پزشکی و آرایشی استفاده می شود.

تاثیر بوتاکس

بوتاکس معمولاً 1 تا 3 روز پس از تزریق،  شروع به کار می کند، گرچه ممکن است یک هفته یا بیشتر طول بکشد تا نتایج کامل را مشاهده کنید؛ همه افراد نتایج قابل مشاهده یا تسکین علائم را ندارند. بسته به مشکلی که برای درمان آن اقدام شده است، اثربخشی بوتاکس ممکن است 3 تا 4 ماه باقی بماند.

بوتاکس در زیبایی

بوتاکس دارویی است که عضلات را ضعیف یا فلج می کند. این دارو در دوزهای اندک می تواند تاثیری بی نظیر روی کاهش چین و چروک داشته باشد و به درمان برخی بیماری ها کمک کند. بوتاکس هم کاربرد ارایشی و هم کاربرد پزشکی دارد و برای از بین بردن چروک های پوستی فوق العاده است. برای اطلاعات بیشتر با شماره 0935674849 تماس بگیرید.

 

من 17 سال دارم، می تونم بوتاکس انجام بدم؟
متاسفانه خیر، تزریق بوتاکس برای زیر 18 و بالای 75 سال مجاز نیست.
ده روز قبل بوتاکس انجام دادم اما هنوز می تونم اخم کنم، فکر کنم اثر نکرده، باید چه کار کنم؟
جای نگرانی نیست، تاثیر بوتاکس تا دو هفته بعد از تزریق نمایان می شود.
دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما

پاسداران، خیابان دولت (یوسف کلاهدوز)، بعد از اختیاریه، ابتدای کوچه زنجانپور، پلاک 1، طبقه اول، واحد 2. 

09356748492 واتساپ و تلگرام

09356748493

clinic.asemane@

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک زیبایی آسمانه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح