فیلر زیر چشم

همه ما این تجربه را داشته ایم یک روز صبح از خواب بیدار میشوی، در آینه نگاه میکنی و ناگهان متوجه آن حلقه های تیره یا حفره های مخوف زیر چشمهایت میشوی. فرورفتگی، بین ناحیه پلک پایین و گونه بالایی است. با افزایش سن، پوست زیر چشم حجم خود را از دست می‌دهد و در نتیجه گودها یا فرورفتگی‌های تیره ایجاد می‌شود، از این رو به آن Tear Trough می‌گویند. در برخی موارد، آنها همچنین می توانند در نتیجه کاهش وزن قابل توجه ظاهر شوند. فرورفتگی های ناحیه ی اشکی می توانند ظاهر چین و چروک و خطوط ریز را تشدید کند. این خطوط باعث می شوند که ظاهر فرد خسته به نظر برسد و گاهی باعث می شوند که بیماران مسن تر از آنچه هستند به نظر برسند
.تزریق فیلر زیر چشم یک راه حل غیرجراحی و موثر برای رفع گودی، سیاهی و کاهش حجم زیر چشم است. این روش زیبایی با نتایج طبیعی و کمترین زمان از کار افتادگی ظاهری شاداب و با طراوت ایجاد می کند و اعتماد به نفس و رضایت از ظاهر کلی فرد را افزایش می دهد. درمان شامل چندین تزریق با نوک سوزن بسیار ظریف است. عوارض جانبی شامل حداقل تورم، قرمزی و کبودی است که معمولاً طی چند روز از بین می‌رود و در کل به روشن کردن، سفت شدن و طراوت بخشیدن به ناحیه زیر چشم کمک می کند. اگر می خواهید ظاهر خود را شاداب و جوان کنید، درمان فیلر زیر چشم را در نظر بگیرید. با تیم ما در آسمانه  تماس بگیرید تا وقت مشاوره رایگان برای شما در نظر گرفته شود. در این نوع از تزریق فیلرهای پوستی، فیلر هیالورونیک اسید در ناحیه زیر چشم تزریق می شود و به دلیل اینکه فضا را پر می کند، ظاهر سیاهی و یا گودی چشم را بهبود می بخشد. 
فیلر زیر چشم

انواع فیلر زیر چشم

چگونه بهترین فیلر زیر چشم را انتخاب کنیم؟
آیا تنها یک نوع خاص فیلر برای زیر چشم بهترین نوع است؟
ناحیه ظریف زیر چشم یک ناحیه محبوب برای فیلر های صورت است زیرا این روش درمانی می تواند سیاهی دور چشم و کیسه های چشم را بدون جراحی از بین ببرد یا کاهش دهد. اما انواع مختلفی از فیلر های زیر چشم وجود دارد و کدام یک بهتر عمل می کند و ایمن ترین است؟
هر فردی متفاوت است و شما باید بهترین گزینه ها را با پزشک خود در میان بگذارید. در نهایت، اگر یک متخصص را در درمان فیلر زیر چشم با دقت انتخاب کنید، او فیلر یا ترکیبی از فیلرها را انتخاب میکند که بر اساس تجربه و مهارتشان برای آنها خوب عمل کند.
انواع فیلر زیر چشم

تزریق فیلرزیر چشم چگونه انجام میشود؟

فشار انگشت برای صاف کردن ناحیه تزریق اعمال می شود. یک سوزن نیم اینچی و گیج 30 از طریق پوست در جانبی ترین وسعت ناحیه پارگی وارد می شود و به طور کامل و بالقوه پوست را با هاب برای دسترسی کامل فرو می برد. سپس هیالورونیک اسید با بیرون کشیدن سوزن به عمق درم تزریق می شود.

مراحل انجام فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم حدود 15 دقیقه طول می کشد و شامل مراحل زیر است :
  • تمیز کردن پوست شما
  • در صورت تمایل استفاده از کرم بی حس کننده موضعی روی پوست محل تزریق که اکثریت تمایل به استفاده از ی حس کننده دارند
  • شناسایی و علامت گذاری مناطق دقیق برای تزریق
  • انجام تزریقات ریز و سریع فیلر پوستی

مراحل انجام فیلر زیر چشم

آشنایی با برندهای فیلر زیرچشم

فیلرهای زیرچشم انواع مختلفی دارند  
  • ژوویدرم از بهترین فیلرهاست که متاسفانه اخیرا در ایران موجو نمیباشد .
  • استایلج هم از بهترین فیلرهاست که قیمت بالایی دارد.
  • رستیلن نیز فیلر بسیار مناسبی است برای زیر چشم که خوشبختانه موجود است.
  • فیلرهای بعدی به ترتیب رووفیل و نورامیس هستند که نوع زیرچشم این برندها برای تزریق زیر چشم مناسب بوده و قسمت نسبتا خوبی دارند.

چند سی سی فیلر برای تزریق به زیر چشم نیاز است؟

شدت فرورفتگی، سن و سبک زندگی تعیین می کند که از چند سی سی استفاده کنیم. اکثر بیماران با یک سی سی که بین هر دو چشم تقسیم می شود شروع می کنند. معمولا در  یک جلسه تزریق 0.6 تا 1 سی سی کافی است. با این حال، تزریق اضافی نیز می تواند تحت شرایط خاص اعمال شود. معمولا برای درمان سیاهی یا گودی زیر چشم بیشتر از 1 سی سی مورد نیاز است . به طور متوسط حدود 1 تا 3 سی سی طی چند جلسه برای دستیابی به نتایج ایده آل نیاز است.

ماندگاری تزریق فیلر زیرچشم چقدر است؟

بطورکلی فیلرهای اسیدهیالورونیک ظریف تر معمولاً بین شش تا نه ماه دوام خواهند داشت در حالی که محصولات درشت مولکول تر میتوانند تا دو سال دوام بیاورند. 
هر چند وقت یکبار به فیلر های زیر چشم نیاز دارید؟
پس از اتمام جلسات تزریق و هنگامی که به نتیجه نهایی رسیدید، ترمیم فیلر زیر چشم باید به ندرت انجام شود، اغلب بین 1.5 تا 2 سال یکبار فیلر زیر چشم ترمیم می شود. البته، از فردی به فرد دیگر تفاوتهایی وجود دارد
آیا فیلر زیر چشم از بین میرود؟
از آنجایی که ماده اولیه فیلر زیرچشم یک ماده طبیعی موجود در بدن است، طبیعی است که به راحتی جذب بدن می شود و صورت به حالتی نزدیک به قبل از درمان برمی گردد. اما در اکثر موارد حتی با از بین رفتن فیلر زیر چشم چهره بهتر از حالت قبل از درمان به نظر می رسد.
ماندگاری تزریق فیلر زیرچشم چقدر است؟

شرایط تزریق فیلر زیر چشم چیست؟

دلیل اصلی استفاده از فیلر های زیر چشم پر کردن گودی زیر چشم و از بین بردن تیرگی آن است. بنابراین تزریق فیلر زیر چشم شرایط خاصی نمی خواهد و مناسب افرادی است که گودی و تیرگی زیر چشم دارند

بعد از تزریق فیلر زیر چشم چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

تا 4 ساعت بعد از تزریق فیلر، آرایش یا هر لوسیونی در ناحیه زیر چشم استفاده نکنید.
 به دلیل خطر عفونت پس از فیلر های زیر چشم سونا یا شنا نروید. از مراقبت از پوست با AHA، BHA، رتینوئیدها (ویتامین A) اجتناب کنید، اما کرم دور چشم مشکلی ندارد.
طی دو روز پس از تزریق بهتر است از کمپرس سرد در محل استفاده کنید (دقت داشته باشید که کمپرس را مستقیم روی پوست قرار ندخید و حتما لای پارچه بپیچید).  هنگام استفاده از کمپزس سرد فشار وارد نکید. توصیه می شود زمان استفاده از کمپرس یخ در هر بار بین 5 تا ده دقیقه باشد.
از مصرف نوشیدنی های الکلی اجتناب کنید. به مدت 7 روز به ناحیه درمان فشار وارد نکنید. 
به مدت 24 ساعت بعد از تزریق ورزش و فعالیت های سنگین انجام ندهید. زیرا باعث افزایش تورم و کبودی می شود. در صورت امکان فعالیت و ورزش های سنگین تا یکهفته کنار گذاشته شود. دوری از یوگا نیز توصیه می شود. زیرا تغییر شکل ایجاد شده طی این ورزش می تواند احتمال ورم و کبودی را افزایش دهد. 
دراز کشیدن و خوابیدن تورم را بدتر می کند. برای جلوگیری از تورم هنگام خواب می توانید از دو عدد بالشت استفاده کنید. 
مسافرت با هواپیما بلافاصله بعد از تزریق مشکل اثبات شده ای ندارد. 
به مدت یکهفته از دمای بالا مانند آفتاب، سونا یا سولاریوم دوری کنید. 
اگر چه بلافاصله بعد از تزریق می توان سیگار کشید و تاثیری در نتیجه تزریق ژل ندارد اما به دلیل اثرات منفی سیگار روی پوست توصیه می شود از مصرف آن خودداری شود. 
ممکن است برای پوشاندن کبودی بخواهید از مواد ارایشی استفاده کنید، با این حال استفاده از مواد آرایشی حتی در موارد بسیار ضروری حداقل تا 8 ساعت بعد از تزریق ممنوع است. 
بعد از تزریق فیلر زیر چشم چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

فواید فیلر زیر چشم

فیلرهای پوستی می توانند راه حل مفیدی برای کیسه های خفیف زیر چشم باشند که اغلب با پف یا تورم زیر چشم مشخص می شوند. این وضعیت می تواند ناشی از عواملی مانند ژنتیک، افزایش سن، احتباس مایعات و از دست دادن خاصیت ارتجاعی پوست باشد.
فیلرهای زیر چشم کلاژن و الاستین می سازند و به شما کمک می کنند ظاهری جوان تر داشته باشید. از فواید فیلرهای زییر چشم می توان به این موارد اشاره کرد:
بازیابی حجم زیر چشم: افزایش سن، عوامل ژنتیکی یا شیوه زندگی می تواند منجر به از بین رفتن حجم و چربی در ناحیه زیر چشم شود و در نتیجه ظاهری گود رفته یا توخالی ایجاد شود. فیلرهای زیر چشم حجم از دست رفته را باز می‌گردانند، ناحیه را حجیم می‌کنند و ظاهر زیرچشم را جوان‌تر و شاداب‌تر می‌کنند.
ظاهر جوان تر: هنگامی که از فیلر پوستی روی ناحیه زیر چشم خود استفاده می شود (که به آن Tear Trough نیز می گویند)، فوراً متوجه اثرات آن خواهید شد! تزریق رطوبت و حجم از دست رفته را به پوست شما باز می گرداند و رنگی روشن تر و جوان تر ایجاد می کند.
کاهش حلقه های تیره : فیلرهای زیر چشم در کاهش ظاهر حفره ها یا گودال های اشک آور موثر هستند که می توانند سایه ایجاد کنند و باعث ظاهری خسته یا پیر شوند. فیلرها با افزایش حجم و صاف کردن ناحیه زیر چشم، ظاهر حلقه‌های تیره را کاهش داده و ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر ایجاد می‌کنند.
بهبود بافت و هیدراتاسیون پوست: اسید هیالورونیک، یکی از اجزای کلیدی بسیاری از فیلر های زیر چشم است که رطوبت را جذب و حفظ می کند و باعث آبرسانی و بهبود بافت پوست می شود. این موجب می شود پوست زیر چشم صاف تر و نرم تر شود و خطوط ریز را کاهش دهد.
کاهش پف کردگی: با افزایش سن ناحیه میانی گونه به تدریج دچار کاهش حجم چربی می شود که منجر به ظاهر پف زیر چشم می شود. فیلر های پوستی می توانند به جبران این کاهش حجم صورت به روشی غیرتهاجمی کمک کنند که جوانی و شادابی را دوباره پر می کند.
کاهش خطوط ریز: فیلرهای صورت به زیر پوست تزریق می شوند و چین و چروک های ریز اطراف چشم را صاف می کنند.
فواید فیلر زیر چشم
طبیعی بودن نتیجه: متخصصان با تجربه ما در Creative Dentistry & Medspa می توانند با فیلر های زیر چشم به نتایجی طبیعی دست یابند. فیلرها به صورت استراتژیک تزریق می شوند تا خطوط و ظاهر ناحیه زیر چشم را بدون ایجاد ظاهری بیش از حد پر شده یا غیرطبیعی بهبود بخشند.
روشی بدون جراحی: تزریق فیلر زیر چشم کم تهاجمی است و معمولاً حداقل ناراحتی را به همراه دارد. این روش اغلب در طی یک بازدید کوتاه از مطب انجام می شود و بیشتر افراد می توانند بلافاصله پس از آن به فعالیت های روزانه خود ادامه دهند. ممکن است مقداری تورم یا کبودی موقتی رخ دهد، اما به طور کلی می توان آن را به راحتی با آرایش پنهان کرد.
درمان سفارشی و مناسب هر شخص: ناحیه زیر چشم هر فردی منحصر به فرد است و درمان های فیلر را می توان برای رفع نگرانی های خاص و دستیابی به نتایج دلخواه سفارشی کرد. پزشکان مجرب ما به دقت آناتومی و نیازهای بیمار را ارزیابی می کنند و از رویکرد شخصی به درمان اطمینان می دهند.
نتیجه فوری و طولانی مدت: در حالی که نتایج برای هر فرد متفاوت است، فیلر‌های زیر چشم معمولاً بهبودی فوری را ایجاد می‌کنند، با اثراتی که از چندین ماه تا بیش از یک سال طول می‌کشد، بسته به نوع فیلر مورد استفاده و عوامل فردی. لمس های دوره ای می تواند به حفظ نتایج کمک کند.
بهبود اعتماد به نفس: ظاهر شاداب و جوان شده زیر چشم اغلب منجر به افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس می شود. احساس راحتی و رضایت بیشتر از ظاهر خود می تواند بر جنبه های مختلف زندگی تأثیر مثبت بگذارد.

آیا فیلر دور چشم درد دارد؟

این روش به هیچ وجه دردناک نیست، تزریق فیلر های زیر چشم تنها درد خفیفی ناشی از تزریق ممکن است ایجاد کنند که در صورت لزوم می توان از یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن ناحیه و کاهش ناراحتی استفاده کرد.جام می شود

فیلر زیر چشم از چه سنی انجام می شود؟

اکثر مردم قبل از اینکه به دنبال درمان باشند، منتظر می‌مانند تا شروع به دیدن چین و چروک کنند، اما درمان‌های پیشگیرانه چین و چروک را قبل از ظهور آن انجام میدهند. اکثر متخصصان موافق هستند که اواسط تا اواخر دهه بیست و سی سالگی در سنین بالایی سن برای شروع درمان است.

عوارض جانبی فیلر دور چشم

بسیاری از مراجعین عوارض جانبی عمده ای را از فیلر زیر چشم تجربه نمی کنند. اگرچه، اکثر عوارض جانبی که رخ می دهند عموماً خفیف هستند. برخی از عوارض جانبی که بیماران بیشتر با آن مواجه می شوند عبارتند از تورم، قرمزی، کبودی و حساسیت که معمولاً با داروهای خانگی قابل تحمل یا درمان هستند. عوارض جانبی تزریق فیلر چشم مانند تورم، درد یا خارش، سردرد، حساسیت به لمس یا کبودی بسته به شرایط فیزیکی فرد معمولاً طی 7 تا 18 روز برطرف می شوند.
نکته مهم در مورد فیلر های زیر چشم این است که اصلا باعث اختلال در فعالیت های روزمره نمی شوند. شما می توانید تقریباً تمام فعالیت ها را بلافاصله پس از پایان درمان از سر بگیرید. پس از تزریق، صورتتان روشنتر، سرحالتر و آرامتر به نظر رسد، اما تا 4 هفته طول میکشد تا نتیجه نهایی و کاملاً التیام یافته را ببینید.
عوارض جانبی فیلر دور چشم

قیمت فیلر زیرچشم چقدر است؟

قیمت فیلرهای زیرچشم با توجه به برند و نوع آن ها متفاوت است. برای اطلاع از قیمت فیلر زیر چشم با شماره های زیر تماس بگیرید. 09356748492 و 09356748493 .

فیلر زیرچشم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر کاهش حجم در ناحیه زیر چشم شما به دلیل افزایش سن یا ژنتیک باشد، کاندید خوبی برای فیلر های پوستی هستید.
این روش ممکن است برای زنان باردار و شیرده ایمن نباشد. همچنین برای افراد سیگاری توصیه نمی شود زیرا سیگار کشیدن ممکن است روند بهبودی را مهار کند.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای فیلر زیر چشم نیستند؟

1. اگر شما در زیر چشم کیسه هایی داشته باشید که به طور قابل توجهی با عواملی مانند خواب، الکل یا مصرف نمک در نوسان است، ممکن است کاندیدای فیلر زیر چشم نباشید چراکه این نوع کیسه معمولاً مربوط به لنفاوی است.  
2. افرادی که در حال حاضر تورم اضافی ناشی از خشکی چشم مزمن ادر این ناحیه هستند، تزریق فیلر زیر چشم ممکن است گزینه ایده آلی برای بهبود زیبایی پلک پایین نباشد. 
3. اگر سیاهی زیر چشم نتیجه هایپرپیگمانتاسیون یا سبک زندگی باشد، فیلر نمی تواند به شما کمک کند. چیزی که فیلر به آن کمک نمی کند، رنگدانه است. اگر حلقه های تیره شما در واقع ناشی از رنگدانه های تیره تر در پوست شما باشد، فیلر فقط آنها را برجسته می کند. تعیین اینکه آیا تغییر رنگ و گودی در ناحیه زیر چشم نتیجه مشکلات رنگدانه است یا خیر، مهم است. در مورد هایپرپیگمانتاسیون، فیلرهای پوستی نمی توانند کمک کنند. به همین دلیل، بهتر است برای تعیین علت تیره شدن پوست زیر چشم با پزشک خود مشورت کنید.
4. اگر فرد دارای عفونت فعال در محل تزریقی یا نزدیک محل تزریق است.
5. اگر فرد حساسیت شناخته شده به بی حس کننده ها و فیلرها دارد، گزینه مناسب تزریق فیلر نیست. 
چه کسانی کاندیدای مناسبی برای فیلر زیر چشم نیستند؟

سوالات متداول

چرا زیر چشم من بعد از فیلر تیره تر به نظر می رسد؟
بدون رنگدانه زیاد، پوست نازک پلک همیشه نمی تواند به طور موثر از محصول فیلر صورت در برابر نور محافظت کند، در نتیجه باعث پراکندگی نور در ناحیه و ظاهر شدن رنگ مایل به آبی در ناحیه تحت درمان می شود.
یا فیلر زیر چشم می تواند مهاجرت کند؟
هنگامی که فیلر بیش از حد تزریق می شود، به دلیل فشار در فضای محدود می تواند مهاجرت کند. یکی دیگر از عوامل مؤثر، حرکات و حالت طبیعی صورت است که می تواند در طول زمان، فیلر را جابجا کند، به خصوص در ناحیه ای پویا مانند زیر چشم.
یا فیلرها بعد از 40 سالگی موثرند؟
این سنی است که بدن کلاژن و الاستین بسیار کمی تولید می‌کند، بنابراین فیلر‌های دارای بافت نرم یک جایگزین موثر در این زمان هستند. به همین دلیل است که زنان و مردان 40 و 50 ساله زیادی را می بینیم که به فیلر ها روی می آورند و روند پیری را به عقب برمی گردانند
آیا فیلر، زیر چشم را روشن می کند؟
چیزی که فیلر به آن کمک نمی کند، رنگدانه است. اگر حلقه های تیره زیرچشم شما در واقع ناشی از رنگدانه های تیره تر در پوست شما باشد، فیلر فقط آنها را برجسته می کند.
چه زمانی برای فیلرها دیر است؟
تا زمانی که یک بزرگسال سالم هستید، هیچ سن اشتباه یا نامناسبی برای شروع فیلر پوست وجود ندارد. بسیاری از مردان و زنان در سن 60 سالگی و بعد از آن می توانند از فیلرهای پوستی بهره مند شوند، به ویژه استفاده از فیلر هایی که موجب تحریک کلاژن سازی برای بهبود پوست می شوند.
فیلر اسید هیالورونیک در زیر چشم
 
آیا  بی خطر است؟
آیا فیلر های اسید هیالورونیک بی خطر هستند؟ فیلر زیرچشم یا همان فیلر محل اشک معمولاً از اسید هیالورونیک تشکیل شده است. این ماده به طور طبیعی در بدن تولید می شود. در نتیجه فیلر‌های هیالورونیک اسید موقتی و فوق‌العاده ایمن هستند، البته تا زمانی که توسط یک متخصص واجد شرایط پزشکی تزریق شوند.
آیا تزریق فیلر زیر چشم بی خطر است؟
پنج منطقه خطرناک در تزریق فیلر زیر چشم وجود دارد. زیر چشم جایی است که ممکن است بزرگترین خطرات رخ دهد. بایستی تزریق توسط پزشک ماهر انجام شود چرا که انجام اشتباه این کار می تواند باعث میگرن یا حتی کوری شود.
یا فیلر پلک بالا بی خطر است؟
اگر پزشک باتجربه انتخاب کنید، پزشک یک فیلر مناسب انتخاب کند، تزریق در جای مناسب انجام شود، ابزار تزریق مناسب باشد و همچنین تشخیص پزشک برای اینکه اصلا شما کیس مناسب تزریق فیلر هستید یا خیر نیز درست باشد، تزریق پلک بالا نیز ایمن خواهد بود. تمام موارد بستگی به انتخاب پزشک و کلینیک دارد. 
آیا فیلر ها می توانند شما را 10 سال جوان تر نشان دهند؟
فیلرها باعث می شوند شما چند سال جوانتر به نظر برسید.
آشکار است که نمی توانید جلوی گذر زمان را بگیرید، اما خوشبختانه، با فناوری مدرن امروزی، می توانید با استفاده از فیلر های پوستی روی صورت خود، 10 سال جوان تر به نظر برسید.
آیا فیلر ها از چین و چروک های جلوگیری می کنند؟
برخی تحقیقات نشان می دهد که تزریق مکر فیلر ممکن است به حرکت طبیعی کلاژن بدن کمک کند. این به کاهش تعداد خطوط و چین و چروک کمک می کند. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد برای رسیدن به همان ظاهر قبل به تزریق فیلر کمتری در جلسات بعدی نیاز است.
آیا فیلر می تواند فرم چشم شما را اصلاح کند؟
برای اصلاح فرم چشم درمان‌های غیرجراحی و جراحی مختلفی وجود دارد. در روش تزریق فیلر همراه با تزریق بوتاکس می‌توان با استفاده از تکنیک‌های کم‌تهاجمی، شکل چشم افراد را به روشی طبیعی و ایمن تغییر داد. 
آیا فیلر می تواند فرم چشم شما را اصلاح کند؟
دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما

پاسداران، خیابان دولت (یوسف کلاهدوز)، بعد از اختیاریه، ابتدای کوچه زنجانپور، پلاک 1، طبقه اول، واحد 2. 

09356748492 واتساپ و تلگرام

09356748493

clinic.asemane@

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک زیبایی آسمانه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح