لیزر موی زائد

لیزر موهای زائد روشی است که در آن از لیزر یا یک پرتو متمرکز نور برای از بین بردن موهای زائد در نواحی مختلف بدن استفاده می شود.

اگر از اصلاح، موچین یا اپیلاسیون برای از بین بردن موهای ناخواسته راضی نیستید، لیزر موهای زائد ممکن است گزینه ای باشد که ارزش بررسی را داشته باشد.

لیزر موهای زائد یکی از رایج‌ترین روش‌های زیبایی است که در کل دنیا و همینطور ایران انجام می‌شود و نور بسیار متمرکزی را به فولیکول‌های مو می‌تاباند. رنگدانه در فولیکول ها نور را جذب می کند. این باعث از بین رفتن مو می شود.

کاربرد لیزر موهای زائد

لیزر برای از بین بردن موهای زائد صورت، ساق پا، چانه، پشت، بازو، زیر بغل، خط بیکینی و سایر نواحی مفید است. با این حال، نمی‌توانید روی پلک‌های خود یا نواحی اطراف یا هر جایی که خالکوبی شده است، لیزر انجام دهید.

مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

دقت، درستی: لیزرها می توانند به طور انتخابی موهای تیره و درشت را هدف قرار دهند و در عین حال به پوست اطراف آسیبی نرسد.

سرعت: هر پالس لیزر کسری از ثانیه طول می کشد و می تواند موهای زیادی را به طور همزمان درمان کند. لیزر می تواند ناحیه ای به اندازه یک چهارم در هر ثانیه را درمان کند. نواحی کوچک مانند لب بالایی را می توان در کمتر از یک دقیقه درمان کرد و نواحی بزرگ مانند پشت یا پاها ممکن است تا نیم ساعت طول بکشد.

جوابدهی قابل پیش بینی: اکثر بیماران به طور متوسط پس از سه تا هفت جلسه ریزش موی دائمی دارند.

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم

لیزر موهای زائد چیزی فراتر از "کشیدن" موهای ناخواسته است. این یک روش پزشکی است که برای انجام آن نیاز به آموزش دارد و خطرات بالقوه ای را به همراه دارد.

اگر قصد انجام لیزر موهای زائد را دارید، باید 6 هفته قبل از درمان، کندن مو و اپیلاسیون را محدود کنید. دلیل آن این است که لیزر ریشه موها را هدف قرار می دهد که ریشه در اثر اپیلاسیون یا کندن بطور موقت از بین می روند و لیزر تاثیرگذار نخواهد بود.

دسترسی سریع
اطلاعات تماس با ما

پاسداران، خیابان دولت (یوسف کلاهدوز)، بعد از اختیاریه، ابتدای کوچه زنجانپور، پلاک 1، طبقه اول، واحد 2. 

09356748492 واتساپ و تلگرام

09356748493

clinic.asemane@

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کلینیک زیبایی آسمانه می باشد .
طراحی سایت : ایران طراح